Kniha návštěv

Titulek: proměna Vložil: Helena Karásková Datum: 07.08.2023

Hrozně moc děkuji za dnešní proměnu. Jsem nadmíru spokojená a zase si chvíli připadám jako krásná a o to tu jde. Pozorovat je při práci byla pro mě nadmíru radost. Je vidět, že v salonu pracují s láskou a že je to hrozně baví. Z toho vyplývá ten krásný lidský přístup k zákaznicím. Ještě jedou moc děkuji a určitě vás ráda někdy zase navštívím.

Titulek: úplně nejspokojenější Vložil: Lea Datum: 16.01.2020

Párkrát už jsem v nějakém tom kadeřnictví byla, pokaždé jinde a vždy jsem si řekla, jo dobrý celkem fajn. Když jsem odcházela odtud, tak jsem si ale říkala, že to je teda pecka! Mám to sice z ruky, jak nejvíc to jde, ale sem půjdu ráda znova, i kdyby přesídlili třeba na Sibiř. Paní Vlaďka je úplně nejšikovnější na světě a umí poradit a doporučit, co bude slušet a ještě si s vámi příjemně popovídá. Nikam jinam už nepůjdu :)

Titulek: Proměna Vložil: Lucie Datum: 24.02.2017

Dnes jsem byla v kadeřnictví poprvé a to nadšení.Moc bych chtěla poděkovat paní Vlaďce za nádhernou proměnu.Určitě to nebyla moje poslední návštěva.Děkuji Lucka

Titulek: Melír na jedničku Vložil: Lenka Datum: 18.03.2016

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat paní kadeřnici Evičce za skvělou práci.Melír a střihaní bylo na jedničku a hlavně manžel byl nadšený:))Všem vás moc moc doporučuji!!!

Titulek: Re: Melír na jedničku Vložil: Eva Datum: 19.03.2016

Děkuji za pochvalu a těším se na Vaši další návštěvu.

Titulek: Profesionalita Vložil: Aneta Datum: 15.03.2015

Byla to moje první navštěva a určitě se opět vrátím:))Paní kadeřnice a vizážistka Evička má velmi šikovné ručičky a výsledek byl úžasný!!Ještě jednou moc moc děkuji a všem ji vřele doporučuji!!

Titulek: Spokojenost :-D Vložil: Veronika Datum: 16.01.2015

Do kadeřnictví jsou zavítala poprvé a rozhodně ne naposledy. Paní kadeřnice Eva Valderová je opravdu moc šikovná a také milá. Mohu jen a jen doporučit! :-D

Titulek: zprava Vložil: anna kosova Datum: 03.11.2014

Pridavam se take ke vsem , co chvali tak uzasnou kadernici+vizazistku, jsou to opravdove profesionalky, dnes jsem je navstivila, jsem moc spokojena.Vsem doporucuji.

Titulek: skvělá práce Vložil: Milada Datum: 02.10.2014

chválím šikovné ruce kadeřnice + vizážistky za super proměnu , děkuji za příjemné odpoledne. Mohu jen DOPORUČIT. Milada

Titulek: Úžasná proměna Vložil: Martina Datum: 27.09.2014

Také jsem jednou z nejspokojenějších zákaznic paní Vladěnky a Verunky..obě paní jsou moc milé a profesionální. S proměnou ( vlásky i líčení) jsem maximálně spokojená a už se moc těším na další návštěvu :) Děkuji vám oběma :)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek