Kniha návštěv

Titulek: krásná práce Vložil: Veronika Datum: 16.04.2014

U nejmilejší paní kadeřnice Vladěnky jsem si nechala zpravit své zesvětlovačem zkažené a zničené dlouhé vlasy. Výsledek je nádherné melírování tón v tónu, který mi jde krásně k obličeji a barva, která vlasy kompletně zregenerovala. Krásná profesionální práce, moc moc děkuji, po létě mě u Vás máte zase :)

Všem vřele doporučuji :)

Titulek: Chválím Vložil: Jitka T. Datum: 24.01.2012

S kadeřnicí a vizážistkou Vlaďkou jsem velmi spokojená, poradí mi nejen s úpravou vlasů, ale i s celkovou vizáží a doporučí vhodnou cenově přijatelnou kosmetiku. Hlavně mi pomůže a poradí s výběrem co je pro mne vhodné a co mi sluší. Když odcházím z kadeřnictví Andanika vždy se cítím skvěle! Chválím Jitka

Titulek: Re: Chválím Vložil: Šárka Datum: 24.01.2012

Souhlasím! Je to výstižné. Vlaďka má v rukou moje vlasy i pleť. Doporučila mi péči, která mi velice prospívá, což jsem již dlouho hledala. Vlasy mi ostříhá tak jak vždy přesně chci. Cením si i přátelské atmosféry a občerstvení. Všem můžu jen doporučit nejen kadeřnictví, ale i kosmetické poradenství!

Titulek: Spokojená zákaznice Vložil: Ilona N. Datum: 22.01.2012

Kadeřnictví Andanika navštěvuji už několik let a vždy jsem spokojená. Kromě kvalitních služeb oceňuji hlavně přátelské (řekla bych až domácí) prostředí a příjemnou atmosféru.
Tomuto kadeřnictví zůstanu věrná i nadále !
Ilona

Titulek: Super služby. Vložil: Karel Datum: 17.01.2012

Netušil jsem jak mohu být úžasně ostříhán. Příjemné prostředí a skvělá nálada.
Hlavně cena velice příznivá.

Všem doporučuji Karel

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek